Веном (2018) " />
постер фильма Веном (2018)
  • TS
  • 2018
  • KP6.989
  • 7.10
+26 26
загрузка...

Веном (2018)

Веном (2018)
В фильме рассказывается о неком Веноме, который был самым знаменитым антигероем вселенной Человека-паука. Это инопланетное существо - симбиот, которое очень умное и неуправляемое, вселилось в тело журналиста Эдди Брока, который однажды, разузнал о неких тайных экспериментах на одной из фирм. Но теперь он пожалеет что пошел туда.
З глибин бездонного чорного космосу стало воно на Землю. Не маючи чіткої форми, організм гостро потребував господаря. Співіснуючи в такому ключі, людина отримала б неймовірні надздібності, серед яких телепатія, можливість міняти обриси і зливатися з оточенням. Таким носієм для прибульця став Едді Брок. Він працював репортером, винюхувати брудні подробиці, що стосуються знаменитостей. На особливу увагу чоловік удостоїв Людини-Павука, головної сенсації міста, де більшість бажала дізнатися справжнє обличчя благородного захисника. Зазнавши нападу чорної біомаси, герой перетворився в зловісного Венома, спраглого крові для втамування голоду та інших потреб.
Початковий шок і жах швидко пройшли, коли виверткий журналіст виявив можливості, отримані від симбіотичного існування. Тепер він міг стати новим зберігачем мегаполісу, лякаючи нечисть, що скупчилася по кутах. Щоб розправлятися зі злодіями у протагоніста є великий арсенал прийомів, які відмінно працюють в умовах суворих вулиць. Скоро звістка про нього рознесеться далеко по окрузі, а злочинці будуть тремтіти при вигляді однієї лише тіні. У літописі героїв пишеться нова сторінка, повна кривавих подробиць.
Загрузка...
KP6.989
7.10

Чтобы скачать фильм Веном (2018), вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.