Назови своё имя (2018) " />
постер фильма Назови своё имя (2018)
  • HDRip
  • 2018
  • 4.10
+4 4
КачествоHDRip
Переводмногоголосый закадровый
Длительность89 мин. / 01:29
Год2018
СтранаСША
РежиссерДжейсон Деван
Показать больше информацииСкрыть
загрузка...

Назови своё имя (2018)

Назови своё имя (2018)
Когда мама двух сестёр Винборн умерла, их отец начал обижать девочек. И тогда Джордан, старшая сестра, решила оградить младшую Эшли. Едва появилась возможность, она отвезла девочку в штат Пенн, к их тёте Тане. Оставив подростка у родственницы, Джордан уехала в колледж, что заставило Эшли затосковать. Юная героиня фильма «Назови своё имя» начала изучать окрестности и вскоре наткнулась на дом, где их с сестрой растила мама. После девочка повстречала Ханну, подругу её детства, которая пригласила Эшли посетить небольшую вечеринку. Так подросток столкнулась с Шейном, Стивенсоном, парнем, что ещё маленьким был в неё влюблён.
Коли мама двох сестер Вінборн померла, їх батько почав ображати дівчаток. І тоді Джордан, старша сестра, вирішила захистити молодшу Ешлі. Коли з'явилася можливість, вона відвезла дівчинку в штат Пенн, до їх тітки Тані. Залишивши підлітка у родички, Джордан поїхала в коледж, що змусило Ешлі занудьгувати. Юна героїня фільму «Назви своє ім'я» почала вивчати околиці і незабаром натрапила на будинок, де їх з сестрою виховувала мама. Після, дівчинка зустріла Ханну, подругу її дитинства, яка запросила Ешлі відвідати невелику вечірку. Так підліток зіткнулася з Шейном, Стивенсоном, хлопцем, що ще маленьким був в неї закоханий.
У пошуках розваги на вечірці, Ханна вирішила провести сеанс виклику мертвих, використовуючи встановлений в її телефоні додаток EVP. Незабаром Ешлі почала переслідувати невідома сила, яку вона вважала за примару Сари - її мертвою мами. Таня теж відчула зміни - в її будинку оселилося щось паранормальне ... Почався справжній кошмар. Поведінка Ешлі серйозно змінилася. Зустрівшись з Шейном на озері, вона вирішила його спокусити, а після так сильно вкусила хлопця за язик, що мало його не відірвала. Стурбована Таня відправила племінницю в лікарню, де пацієнтці виписали антидепресанти. Ніхто ще не знає, що тілом дівчини заволодів справжній демон, битися з яким належить преподобному Майклу, який вже стикався з подібною ситуацією ...
4.10

Чтобы скачать фильм Назови своё имя (2018), вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.