Гофманиада " />
постер фильма Гофманиада
  • HDRip
  • 2016
  • 6.90
0 0
загрузка...

Гофманиада

Гофманиада
Основной герой фильма - Эрнст Гофман, молодой юрист, музыкант и писатель, который живет сразу в двух измерениях: воображаемом мире собственных творений и в обычной реальности маленького немецкого городка. В образах своих героев Гофману предстоит пережить самые изумительные и полные опасностей приключения, которые могут оказаться не просто фантазиями из его собственных сказок.
Головний герой російського лялькового мультфільму "Гофманіада" - освічений і вихований, але досить дивний молодий чоловік. Пізніше він прославиться на весь світ своїми чарівними історіями, тому що це ніхто інший, як сам Ернст Гофман - улюблений казкар дітей всіх країн світу. А поки майбутній відомий письменник змушений щодня ходити на нудну роботу і просиджувати в курній канцелярії за горами нікому непотрібних паперів. Але юнак навіть в цій рутині намагається побачити щось незвичайне і прекрасне. Там і народжуються його безсмертні твори.
Свого товстого і противного начальника юний жартівник зробив прообразом ватажка мишей в казці "Крихітка Цахес", а підглянута історія нерозділеного кохання стала основною сюжетною лінією в "Золотому горошку". Хлопець міг розгледіти в звичайних життєвих ситуаціях і реальних подіях зерно незвичайного феєричного дійства. А в якому вимірі знаходиться він сам, і яку роль у своїй долі зіграють його невигадані персонажі?
6.90

Чтобы скачать фильм Гофманиада, вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.