Экстаз (2018) " />
постер фильма Экстаз (2018)
  • TS
  • 2018
  • KP7.901
  • 7.70
+1 1
загрузка...

Экстаз (2018)

Экстаз (2018)
Рождение и смерть - непостижимый опыт, а жизнь - ускользающее удовольствие. Выпускники академии современного танца решают устроить прощальную вечеринку. Однако мистическим образом под нарастающий ритм музыки их всех охватывает эйфория, которой нельзя противостоять. Теперь раутом управляет зловещий хаос и спасение можно найти, только отдав свою душу танцу. Для одних эта ночь обернется грозным испытанием, а иные познают истинный экстаз...
Франко-бельгійський гостросюжетний фільм "Екстаз" знайомить глядачів з досить незвичайною групою молодих людей різних професій, нахилів та кольору шкіри. Їх усіх об'єднує одна пристрасть - безмежна любов до танцю, але вони всього лише любителі, які створили самодіяльну студію. Хлопці та дівчата у вільний час збираються на околиці міста в покинутій будівлі, щоб з насолодою віддатися своєму захопленню. Вони мріють показати коли-небудь свою майстерність публіці і почути заслужені оплески.
Але одного разу на одному з занять якийсь жартівник підсипав в безалкогольний напій наркотичну речовину. Через деякий час дурманний засіб подіяв майже на всіх, і тут таке почалося! Назовні вилізли таємні непристойні бажання на вигляд порядних хлопців. Одні почали насильничати, інші бити, треті видавали моторошні звуки. Кілька тверезих людей спробували вибратися з зловісного кошмару, але не тут-то було! Хто ж зупинить це масове божевілля?
KP7.901
7.70

Чтобы скачать фильм Экстаз (2018), вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.

загрузка...