Болотная икра (2018) " />
постер фильма Болотная икра (2018)
  • HDRip
  • 2018
-2 2
Новые сериалы наhttps://bazaserialov.com
КачествоHDRip
Переводмногоголосый закадровый
Длительность111 мин. / 01:51
Год2018
СтранаСША
РежиссерКьюба Гудинг мл.
Показать больше информацииСкрыть
загрузка...

Болотная икра (2018)

Болотная икра (2018)
Русский гангстер предлагает прежнему боксёру Родни помочь ему разобраться с приёмным сыном сообщника. Родни всего лишь требуется использовать видео, сделанное фотографом Ником. Но всё идет наперекосяк, и Родни оказывается в опасном мире секса, насилия и мести.
Доля Родні Джонса склалася непросто. Ще в молодості герой фільму «Болотна ікра» вирішив зайнятися боксом, зумівши домогтися титулу чемпіона. У цьому йому допоміг вірний наставник. Однак час успіху пішов. Тренер помер, а сам Джонс тепер працює звичайним викидайлом. Родні часто чує сміх за своєю спиною - молоді люди його принижують, висміюючи перед публікою. Якось Рафі, менеджер клубу, повідомив чоловікові про те, що Юрій, власник закладу, вимагає до нього з'явитися. Відмова неможлива, оскільки господар клубу - великий мафіозі з російським корінням. Його головорізи тримають в страху чималу частину Нового Орлеана.
Юрій, наочно продемонструвавши, що чекає непокірного, зажадав від колишнього боксера провернути одну брудну справу. Ісаак, пасинок бухгалтера гангстера, повинен замінити вітчима на його посаді. Шломо переїжджає до Ізраїлю, що не подобається Юрію. Ісаак - добропорядний єврей, наступний традиціям. Родні належить скомпрометувати чоловіка, щоб Шломо залишився. Не придумавши нічого кращого, Родні переконав сусідку Ісаака, красуню Кет, спокусити одруженого єврея. Ексцентрична Нік, фотограф, повинна таємно зробити фото зради, до того ж з неповнолітньою дівчиною. План міг би спрацювати, але Джонс врахував не всі питання...

Чтобы скачать фильм Болотная икра (2018), вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.

загрузка...