Одаренные " />
постер сериала Одаренные 2 сезон
  • HDRip
  • 2017
  • KP7.276
  • 8.20
+37 45
Новые сериалы наhttps://bazaserialov.com
КачествоHDRip
Статус: Сериал продолжается
Добавлена12 серия
ПереводHDrezka Studio, Gears Media, IdeaFilm, FocusStudio, BaibaKo, LostFilm, Coldfilm, Newstudio, Субтитры PhysKids, Good People, Fox
Длительность47 мин.
Год2017
СтранаСША
РежиссерДжеримайя С. Чечик, Карен Гавиола, Скотт Питерс
Показать больше информацииСкрыть
загрузка...

Сериал Одаренные 2 сезон 12 серия

Одаренные
Сюжет сериала рассказывает о не совсем обычной семье, где отец с матерью являются обычными, а вот у их детей есть сверхъестественные способности. И поэтому, эта семья должна постоянно прятаться от правительства, которое не очень любит вот таких мутантов. Они присоединяются к таким же самым, как и они, мутантам, и просто хотят жить.
Что с ними будет? Смотреть онлайн сериал "Одаренные".
У центрі захоплюючого фантастичного серіалу "Обдаровані" - історія звичайної американської сім'ї Стракер. Батько сімейства працює прокурором, є відмінним виконавцем, дорожить посадою і репутацією. Він веде холоднокровну боротьбу з мутантами, так як уряд вважає, що їм не місце в суспільстві і розвернуло справжнє полювання на супер-людей. Їх переслідують, звинувачують у всіх гріхах, а не рідко жорстоко винищують.
Одного разу у дітей прокурора відкриваються дивовижні здібності, якими хлопці не вміють керувати. Вони намагаються приховати свій дар від батьків, але одного разу в школі хлопці не справляються зі своєю силою, привертають до себе увагу і цим відкривають всім свою таємницю. Батьки в шоці, вони чудово розуміють, які жахливі випробування випадають на долю людей зі над-здібностями. Боячись за життя дітей, Рід і Кейтлін приймають рішення втекти з міста. Сім'я піддається справжнім гонінням, здається, що їм не врятуватися, але у героїв з'являється останній шанс - звернутися за допомогою до групи мутантів, які ведуть боротьбу з урядом і намагаються відновити справедливість.
KP7.276
8.20

Чтобы скачать Одаренные, вы должны зарегистрироваться или авторизоваться.

Когда выйдет сериал, новая серия? График выхода сериала Одаренные

2 сезон сериала Одаренные
2 сезон 16 серия TBA 20 фев 2019, Ср 33 дня
2 сезон 15 серия Monsters 13 фев 2019, Ср 26 дней
2 сезон 14 серия calaMity 6 фев 2019, Ср 19 дней
2 сезон 13 серия teMpted 23 янв 2019, Ср 5 дней
2 сезон 12 серия hoMe 16 янв 2019, Ср
загрузка...